sierpień8

Tajemnica

dodano: 8 sierpnia 2013 przez almost-shakira


Witajcie, u mnie dość późno tak jak wszędzie, ale ja niezmordowanie próbuję pooglądać ,,Pitch Perfect". Mam nadzieję, że mi się to uda, bo już jestem na 57 minucie:D. Problemem jest to, że internet dzisiaj hula jak chce. Podejrzewam, że jest to spowodowane zbyt dużą liczbą odbiorców w akademiku w dniu dzisieszym. No dobrze, ale zazwyczaj na wakacjach nie ma zbyt wielu osób w akademikach prawda? no więc już wyjaśniam to co obiecałam, czyli gdzie ostatnio pracowałam i w sumie gdzie mieszkam;) Poniekąd wiąże się to z moim wstępem. 

Jutro w Szczecinie rozpoczyna się kolejna impreza, a mianowicie Pyromagic 2013;) W tym momencie część zagadki została wyjasniona, a więc gdzie mieszkam aktualnie;). Pracowałam podczas Tha Tall Ship Races 2013 poprzedniej imprezie, która niedawno się zakończyła. Był ktos może? Jakie wrażenia? Nie powiem co konkretnie robiłam, żeby za bardzo nie zdradzać, ale atmosfera była jak na jednej wielkiej imprezie. Czas uciekał mi tak szybko, że jak szef mówił, że idziemy do domu to każdy się dziwił: co tak szybko?;)

Widziałam wszystko od kulis, rozmawiałam z marynarzami(moim zdanie najmilsi pochodzili z Brazylii, ale każdy może mysleć inaczej). No i na koniec we wtorek pozegnałam wraz z innymi odpływające statki. Powiem wam,że łezka mi się w oku zakręciła. może gdybym ich lepiej nie poznała byłoby mi obojetne, że wyjeżdżają. Cóż impreza zakończona, teraz zaczyna się od jutra kolejna. Będzie trwała przez 2 dni-serdecznie wszystkich zapraszam, tym razem będę tylko jako widz:D W związku z tym wielu turystów zamieszkało w akademikach, bo taniej(niekoniecznie wygodniej) i teraz mi się przyssali do neta i mi muli ;(

Mój film w tak zwanym międzyczasie sie ciągle ładuje. Rano zjadłam siemię lniane- zaparzyłam wieczorem żeby dobrze naciągło. dla mnie smakuje wybornie, ale nie każdemu może smakować więć polecam dodac do czegoś. Byłam połażić po sklepach w celu kupienia jakiegoś pojemnika nażywność- wiecie zrobisz obiad na wynos do takiego i na uczelni czy w pracy sobie zjesz coś innego niż kanapka:D Na razie się nie zdecydowałam, bo zobaczyłam tyle fajnych modeli, że ciągle mam dylemat. jesli coś wybiorę to natychmiast poinformuję ;) Taki pojemnik muszę mieć skoro od września juznna poważnie zachynam zdrowo żyć bez żadnych odestępstw-no może tylko na święta, ale 2 razy do roku to zedne przestepstwo;)

Jutro idę po wypłatę do mojej byłej pracy. Obawiam się tego gdyż nie rozstaliśmy się w najlepszej atmosferze tzn. każdy tak uważa, ale ja jakoś nie potrafiłam ukryc żalu, że bez uprzedzenia z dnia na dzień mi podziękowano. Idę tam tylko po to co moje. Mam nadzieję, że obędzie się bez problemów-oczywiście o tym też napiszę.

No właśnie i teraz kiedy? Che być na początku imprezy więc nie wiem czy jutro się wyrobię-postaram się ,a le nie obiecuję.

Jak tylko poodbieram kasę za zlecenia chciałabym pojechać do domu na 2 tygodniowy urlop. Wszystko zależy od jutra.

Sie rozpisałam|:D Przed spaniem zaparzę siemię i uciekam. Aha i od września postaram się wrzucać dużo zdjęć, tylko najpierw muszę zmniejszych rozdzielczość.

Pozdrawiam;)
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy